Parklar

Adventure Land

Park'ı Keşfet

62 metre yükseliğindeki Hyper Coasterımız ile gökyüzüne dokunurken 525 metre uzunluğundaki Typhoon Coaster ile suya kavuşacağınız adrenalin dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Hyper Coaster Sky Fighter Typhoon Coaster

Aqua Land

Park'ı Keşfet

Döne döne savrulacağınız Magicone mu yoksa su astronotu olacağınız Space Rocket mi? Tema Park'ın şaşırtan, heyecanlandıran,adrenalin dolu kaydırakları ile eglenceye doyamayacaksınız.

Aqua Land Aqua Land Aqua Land

Tropic Lagoon

Park'ı Keşfet

Tropic Lagoon’un çok renkli atmosferini keşfetmeye hazır mısınız? Dünyanın en uzun su kaydıraklarından biri olan Turtle Coaster ve heyecan verici diğer üniteleri ile Tropic Lagoon, eğlencenin sınırlarını genişletiyor. 20.000 m²’lik alana sahip Tropic Lagoon’da; 8 adet birbirinden eğlenceli kaydırak, keyif dolu ısıtmalı havuz, 660 m² alana sahip benzersiz dalga havuzu, 4 adet kaydıraklı çocuk kulesi, çok özel güneşlenme alanları ve lezzet dolu yeme-içme mekanları sizi bekliyor.

Masha and The Bear Land of Laughter

Park'ı Keşfet

Çocukların hayranlıkla takip ettiği Maşa ile Koca Ayı, dünyada ilk defa tüm orman arkadaşları ile birlikte The Land of Legends’ın efsaneleri arasına katıldı.

Ekstra İmkanlar

Fast Track 1,500.00 TL / Adet

Website Özel Fiyatı ile Asla Beklemeyi Sevmeyenler için Hızlı Geçiş Üstünlüğü. (*120cm üzerindeki misafirlerimiz için daha uygundur.)

Beachbox

Cep telefonlarınız ve cüzdanlarınız için ideal boyuttadır.(25cmx35cm)

Cabana Platinum 18,000.00 TL / Adet

4 Kişilik günlük Cabana kullanımı, Havlu, Kasa, 2 Kişilik Fast Track, 4 Course Reef's A'la Carte menüsü, Meyve Tabağı, Minibar

Cabana Silver 14,000.00 TL / Adet

Günlük Cabana Kullanımı

4 Kişilik Pasta 2,500.00 TL / Adet

4 Kişilik Pasta

10 Kişilik Pasta 5,000.00 TL / Adet

10 Kişilik Pasta

Sertifikalar ve Ödüller