Legendary Assistant

The Land of Legends’ta macera dolu yolculuğunuzun dolu dolu geçmesini ister misiniz? Siz, Tema Park’ta efsaneler dünyasının tadını çıkarırken, gününüzü planlayan bir rehberiniz var!
Legendary Assistant, Tema Park maceranıza dair tüm beklentilerinizi karşılayarak tatilinizi kusursuz bir deneyime dönüştürmek için siz değerli misafirlerine premium hizmet verir. Size ise yalnızca eğlencenin keyfine varmak kalır!
Legendary Assistant, The Land of Legends Tema Park’ta bulunan diğer departmanlarla koordine olarak gerekli organizasyonları sizler için hazırlar ve ihtiyaçlarınızla yakından ilgilenerek deneyiminizden memnun kalmanızı sağlamak için hizmet verir. 

Siz değerli misafirlerimizi girişte karşılayan Legendary Assistant, sizlerle tanışır ve Tema Park deneyiminiz boyunca kendisinin hizmet vereceğini bildirir.
Legendary Assistant, Tema Park’ta genel ve ekstra olmak üzere tüm hizmetler hakkında bilgi verirken sizlerin şikâyet, öneri ve sorunlarına çözüm üreterek sorunun giderilmesini sağlar. 
Eşyaların taşınmasından sağlık sorunlarına kadar rehberlik eden Legendary Assistant, efsaneler dünyasından en mutlu hâlinizde ayrılmanız için sizlerle ilgilenir. 
Şimdi Tema Park’ın aksiyon dolu dünyasında bütün yolculuğunuzu Legendary Assistant’a bırakın; sıra beklemeden, zaman kaybetmeden eğlenceyi eksiksiz ve ayrıcalıklı yaşayın!

Legendary Assistant Hizmet Koşulları

  •  Legendary Assistantlar misafirlerle birlikte, Adventure Land ve Masha and The Bear’daki ünitelerini kullanabilir.
  • Legendary Assistantlar misafirlerle birlikte Aqua Land ve Tropic Lagoon’daki havuz/su kaydıraklarını kullanamaz.
  • Legendary Assistant hizmeti ekstra gelir ürünüdür.
  • Legendary Assistant, çocuk ve yetişkin toplamda 4 ve 4’ten az sayıda misafire hizmet verebilir. Daha fazla misafir sayısında 2. Legendary Assistant ücreti ödemeleri gerekmektedir.
  • 12 yaşından küçük ziyaretçilerin parka tek başlarına girmeleri yasaktır. 12 yaşından küçük bir ziyaretçinin refakatçisi 18 (on sekiz) yaşından büyük olmalıdır. 
  • Legendary Assistant, misafirlere Türkçe, İngilizce, Rusça ve Arapça dillerinde hizmet verecektir.
  • Legendary Assistant hizmeti esnasında misafirlere, misafir sayısı kadar havlu ücretsiz verilir. (Legendary Assistant paketine özel hizmet)
  • Legendary Assistant hizmeti, The Land of Legends Tema Park’ın çalışma süresi dahilinde (1 gün) geçerlidir.