Eğer sevimli canlılarımızı yakından tanımanın hayalini kuruyorsanız bu etkinlik tam size göre. Yunuslar ile geçireceğiniz anları ölümsüzleştiren bir fotoğraf ise hediyemiz!

Kurallar

Açılış Saati Açılış Saati 10:00
Kapanış Saati Kapanış Saati 16:30
Tümünü göster
Dolphin Swim (+8)
Çalışma Saatleri 10:00 - 16:30

Dolphin Swim (+8)

Luna, Aras, Honey, Xenia veya Loza’nın sevgi dolu dünyasını keşfedin! Derin suda yunuslarımızla yüzme heyecanını tadacak; yunuslar ve diğer memeliler hakkında ilginç bilgiler edinirken canlılarımızın enerji dolu şovlarını izleyeceksiniz. Programımıza minumum katılım yaşı 8'dir, 8 yaş ve üzeri misafirlerimiz aktividen yararlanabilirler. Katılımcılar bilgilendirme ve ekipmanları almak üzere, etkinlikten 30 dakika önce etkinlik alanında bulunmalıdır.

Dolphin Meet and Greet
Çalışma Saatleri 10:00 - 16:30

Dolphin Meet and Greet

Luna, Aras, Honey, Xenia ya da Loza’yı yakından tanımaya ne dersiniz? Sığ suda yunuslarımızla dans edecek, onlara sarılacak, yunuslar ve diğer memeliler hakkında ilginç bilgiler edinirken yunuslarımızın enerji dolu şovlarını izleyeceksiniz. Programımıza 4 ila 7 yaş arası misafirlerimiz ebeveynleri ile birlikte, 8 yaş ve üzeri misafirlerimiz bireysel olarak katılabilir. Katılımcılar bilgilendirme ve ekipmanları almak üzere, etkinlikten 30 dakika önce etkinlik alanında bulunmalıdır.

Mythical Journey (+10)
Çalışma Saatleri 10:00 - 16:30

Mythical Journey (+10)

Suyun altında nefes alıp yürüyebileceğinizi söylesek ne düşünürdünüz? Peki ya bunu rengarenk binlerce tropikal balık arasında yapacağınızı ve yanınızdaki akvaryumda köpekbalıklarını görebileceğinizi de söylesek? Eğer bu fikir sizi heyecanlandırıyorsa, suyun 4 metre altında yapacağınız yürüyüş ve balıklarımızı beslerken çekilmiş fotoğraflarınız unutulmaz bir hatıra olacak. Aktivitemize katılım yaşı minimum 10'dur.10 yaş ve üstündeki misafirlerimiz aktiviteden yararlanabilir. Katılımcılar bilgilendirme ve ekipmanları almak üzere, etkinlikten 30 dakika önce etkinlik alanında bulunmalıdır.