Biletiniz Hakkında Önemli Bilgiler

Biletime Neler Dahil?

Eğlence, heyecan ve adrenalin dolu deneyimleri siz sevgili konuklarımıza doyasıya yaşatacak Tema Park biletlerinize dahil olan tüm ünite ve deneyimleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

TEMA PARK GİRİŞİ BİLETİNE DAHİL AKTİVİTELER

Döne döne savrulacağınız Magicone mu yoksa su astronotu olacağınız Space Rocket mi? Tema Park'ın şaşırtan, heyecanlandıran,adrenalin dolu 40'ı aşkın kaydırakları ile eğlenceye doyamayacaksınız.

Sevimli yunus dostlarımızı yakından tanımak, şarkılarına eşlik etmek, danslarına katılmak için sizi Waterfront Kingdom’a bekliyoruz. Waterfront Kingdom Show ile yunuslarımızın çok özel dünyasını yakından keşfedin!

62 metre yükseliğindeki Hyper Coasterımız ile gökyüzüne dokunurken 525 metre uzunluğundaki Typhoon Coaster ile suya kavuşacağınız adrenalin dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz. 20’yi aşkın eğlence ünitesi ile Tema Park'ta efsanevi eğlencenin anlamı her an yeniden şekilleniyor.

Çocukların hayranlıkla takip ettiği Maşa ile Koca Ayı, tüm orman arkadaşları ile birlikte The Land of Legends’ın efsaneleri arasında!

Su eğlencesini adrenalin ile buluşturan ve dünyanın en uzun kaydıraklarından biri olan Turtle Coaster’ın da içinde yer aldığı Tropic Lagoon’da çok renkli bir dünyayı keşfedeceksiniz!

*The Land of Legends Tema Park içeresindeki eğlence ünitelerinin çalışması hava koşullarından ve bakım çalışmalarından etkilenebilir. Teknik bakımdan dolayı kapanan ünitelerimizle ilgili Misafir İlişkileri Ofisi’nden bilgi alınız.

 
 

Biletimi Satın Aldıktan Sonra The Land Of Legends’a Nasıl Ulaşabilirim?

The Land of Legends’da eğlenmek kadar The Land of Legends’a ulaşmak da çok kolay! Antalya'nın Serik ilçesindeki Belek mahallesinde yer alan tesisimize ulaşım alternatiflerini aşağıda sizler için listeledik.
The Land of Legends’a kolaylıkla ulaşabilir, eğlence ve adrenalin dolu deneyimlere hemen katılabilirsiniz.

Nelere Dikkat Etmeliyim?


YİYECEK & İÇECEK

  • The Land of Legends Tema Park alanına yanınızda herhangi bir yiyecek, alkollü veya alkolsüz içecek getirmemenizi önemle rica eder, ilgili ürünler ile Tema Park’a girişin yasak olduğunu önemle hatırlatırız.

KIYAFET

  • Havuz ve kaydırakları kullanırken yüzme kıyafetleri giymeniz zorunludur.
  • The Land of Legends Tema Park’ta ziyaret saatleriniz boyunca uygun ayakkabı ve terlik giymeniz gerekmektedir.
  • Havuzları kullanmadan önce, bebekler ve 3 yaşından küçük misafirlerimiz için özel suya dayanıklı mayo çocuk bezi kullanılması zorunludur. (Standart çocuk bezi giydirilmesinin uygun olmadığını önemle hatırlatırız.)
 
 

Bilekliğimi Nereden Teslim Alabilirim?

  • Bilekliğinizi gişelerimizden bilet numaralarınızı söyleyerek teslim alabilirsiniz.

Bilekliğimi Aldıktan Sonra Nasıl Para Yükleyebilirim ve Harcama Yapabilirim?

  • The Land of Legends Tema Park içerisinde ödemelerinizi sadece sizlere giriş esnasında verilen bileklikler aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. The Land of Legends Tema Park içerisinde belirtilen noktalardan nakit veya kredi kartı ile bilekliklerinize bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.